KURUMSAL

Ferforje sektöründe edinmiş olduğumuz 25 yıllık birikim ve tecrübemizle İstanbul’da Mega Metal Ferforje ismiyle faaliyet göstermekteyiz. Mega Metal Ferforje 2000 yılında Şaban KACAR tarafından kurulmuştur.

Mega Metal Ferforje bilgi, birikim ve tecrübesi, yepyeni anlayışlar ve yenilikçi ürünlerle müşterilerine hizmet ve ürününü en mükemmel şekli ile sunma politikası izleyen firmamız, takım olma fikrini benimsemiş, birbirine destek, kalite sorumluluğunu bilen ekibi ile başarıya olan yolculuğunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Zamanında, doğru ve hatasız teslimat ile uygun fiyatla üretim yapmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız ürünün imalatı ile satışını yapan ve küçük büyük her kuruluşun ihtiyacını aynı titizlik ve ciddiyetle karşılamaktadır.

Bugün marka olan tüm kurumlar müşterilerini daha estetik ve dinlendirici mekânlarda ağırlamak için, masalarından tavan avizelerine kadar birçok yerde ferforje ürünleri kullanıyorlar. Salonlarda ferforje konsollar, şamdanlar, kornişler, şaraplıklar ve çiçekler için ferforje taşıyıcılar var. Ve ferforjenin cam, ahşap, mermer, seramik gibi aynı şekilde doğadan gelen ürünlerle yan yana geldiğinde, bütünleşerek güzelleştiğini görüyoruz.

 1. Misyonumuz ve Vizyonumuz

  Mega Metal Ferforje olarak misyonumuz; ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları oluşturmak, çevreyi ve doğayı korumak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir. Ferforje, demir doğrama, çelik konstrüksiyon ve demir işçiliği alanlarında faaliyet gösteren firmamız, deneyimli kadrosu ve kaliteli üretimi ile sorunlarınıza uygun bütçelerle ideal ürünler üretmeyi, uygun projelendirmeyi misyon olarak benimsemiştir.

  Mega Metal Ferforje, ulusal ve uluslararası sektörde sürdürülebilir kalkınmayı ve kaliteyi ilke edinen öncü bir kurum olarak, faaliyetlerinde insana ve çevreye duyarlı projelerle müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Değişen, gelişen şehir yaşamının gereksinimlerini karşılamak, çalışma ve yaşam alanlarını estetik gereksinimler doğrultusunda korunaklı hale getirmek için, müşteri isteklerini deneyimlerimizle birleştirip hayal edilen tasarımları gerçekleştirerek daha güzel bir çevre için hizmet vermekteyiz.

 2. Kalite Politikamız

  Mega Metal Ferforje ailesi, insana topluma ve çevreye saygılı yenilikçi ,müşteri memnuniyetini daima arttırmaya çalışan, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite politikası benimsemiştir.

 3. Proje ve Üretim

  .

 4. Firma Bilgilerimiz

  MMF MEGA METAL FERFORJE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  DEMOKRASİ CAD NO 205 SULTANBEYLİ / İSTANBUL
  Sultanbeyli – 622 115 0479

 5. Banka Bilgilerimiz


  Banka Adı : Kuveyt Türk
  Hesap Adı : MMF MEGA METAL FERFORJE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  Şube Adı : Sultanbeyli Şubesi
  Iban No : TR14 0020 5000 0948 4725 4000 01

  Banka Adı : Vakıf Bank
  Hesap Adı : MMF MEGA METAL FERFORJE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  Şube Adı : Sancaktepe Şubesi
  Iban No : Tr55 0001 5001 5800 7306 5584 84